Nowa prosta z Browar Prost. 

Kameralne Targi Ślubne Nova Prosta.

Co odróżnia targi kameralne od oficjalnych i czy warto w nich uczestniczyć? 

Dzięki znajomości z Agnieszką Galicką z Pracowni Zielona Chwila, którą poznaliśmy a’propos organizacji własnego ślubu, zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w targach Nova Prosta przy Browar Prost, które odbyły się 15-tego stycznia 2023 r. Nazwa miejsca idealna na rozpoczęcie Nowej Prostej dla przyszłych nowożeńców. A co bardziej uprości start Młodym jak wyselekcjonowani wystawcy? Dobór usługodawców, z którymi spotkaliśmy się na miejscu sprawił, że wchodzący mieli z głowy tony ofert i godzin spędzonych na porównywaniu. Propozycja po jednej z głównych spraw, fotograf (MMPhoto), kamerzyści (My), Dj (Paul&Sound), oprawa florystyczna (Zielona Chwila), konsultantki ślubne (Aleksandra Walasiewicz Wedding Planner, La Noce Events), słodki stół (Cuda-Wianki), barmani (Flairt), makijażystka (Karo Kerstan), suknie ślubne (Miła Ma). Zawężała pole poszukiwań. Wszystko podane na nowoprostowej tacy. 

Kilka słów na temat miejsca.

Przede wszystkim kameralnie. Sala znajduje się przy ulicy Paprotnej 4 we Wrocławiu i należy do znanego Browaru Restauracyjnego Prost, w którym jako jednym z pierwszych wrocławskich barów rozpoczęto serwowanie piwa kraftowego. Polecamy szczególnie tym, którzy stawiają na jakość a nie ilość. Potencjał miejsca, które posiada mnóstwo pozytywnych opinii zarówno na temat oferowanego menu jak i obsługi. Przed restauracją jest klimatyczne podwórze z industrialną altaną, którą świetnie można wykorzystać pod krótki plener filmowo fotograficzny.

To co my doceniliśmy, to możliwość wymiany spostrzeżeń i wizytówek z wystawcami. Na oficjalnych targach, nie ma czasu na nawiązywanie relacji z kooperacyjnymi usługodawcami. Zapoznajcie się bliżej
z wydarzeniem oglądając nasz film promocyjny, który wykonaliśmy w ramach podziękowania za zaproszenie do grona Top Wystawców. Wspaniali ludzie, urokliwe miejsce.

Czekamy na wesele w Nova Prost. A wy?

Leave a Reply